serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
aktualnosci-4
obrazek

Bank Pocztowy rozpoczął współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i jako pierwszy w Polsce wykorzystuje podpis elektroniczny przy sprzedaży lokat i kredytu gotówkowego.

więcej

obrazek

W czwartek Spółka Giełdowa Power Media uruchomiła nową wersje serwisu www.pitroczny.pl. Poprzez portal można samodzielnie i bezpłatnie wypełnić roczne rozliczenie podatkowe.

więcej

obrazek

Od tego roku wszyscy chętni mogą składać roczne zeznania podatkowe za 2008 rok przez Internet. Nie jest to jednak takie proste gdyż poza podpisem elektronicznym trzeba mieć zgodę naczelnika wydziału skarbowego.

więcej

obrazek

Gazeta Prawna donosi, że przedsiębiorcy korzystający z bezpiecznego e-podpisu będą mogli przekazywać swoim pracownikom raporty o wysokości składek poprzez Internet.

więcej

obrazek

Jak donosi Rzeczpospolita od 2011 roku stare, plastikowe dowody osobiste zostaną zastąpione przez elektroniczne z chipami, który będzie pełnił rolę bezpłatnego podpisu cyfrowego.

więcej

obrazek

Ministerstwo Finansów zamierza wprowadzić system, który przewiduje składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną bez konieczności używania kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

więcej

obrazek

Jak donosi Gazeta Prawna Ministerstwo Gospodarki przygotowało nowy projekt ustawy o podpisach elektronicznych, który już wkrótce trafi do Sejmu.

więcej

Już w listopadzie br. będzie można nabyć zestaw do składania bezpiecznego elektronicznego podpisu zamawiając go przez telefon.

więcej

Ministerstwo Gospodarki przygotowuje nową wersję ustawy o e-podpisie.

więcej

PO ma zamiar wprowadzić w życie nowy projekt, który zmieni dotychczasowe zasady wydawania i funkcjonowania dowodów osobistych donosi „Metro”.

więcej

Strona 1 z 3 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS